Mūsų įmonė

 

UAB „Tikkurila“ įkurta 1995 metais. Ji priklauso Suomijos dažų rinkos lyderių koncernui „Tikkurila“. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – dažų, lakų, gruntų bei glaistų vidaus ir lauko darbams didmeninė prekyba. Lietuvoje bendrovė platina produktus su tokiais prekiniais ženklais kaip „Vivacolor“„Tikkurila“ ir „Anza“.
VC_logo  Tikkurila_PZ    ANZA_svart logo

Koncerno „Tikkurila“ veikla vykdoma keturiose strateginėse vietose – Rytų šalyse, Suomijoje, Skandinavijoje ir Vidurio Europoje. Šiuo metu bendrovė turi 11 veikiančių gamyklų, o savo operacijas vykdo 20-oje šalių. 2016 metais „Tikkurila“ pajamos sudarė 572 mln. eurų. Bendrovėje dirba apie 3133 žmonės.

Savo veikloje UAB „Tikkurila“ daug dėmesio skiria klientų poreikių tenkinimui, pažangioms naujovėms, aukštai produktų bei aptarnavimo kokybei ir aplinkosaugos klausimams. Kasmet į asortimentą yra įtraukiama vis daugiau vandeniu skiedžiamų produktų, kurių sudėtyje nėra kenksmingų tirpiklių.

Tai patvirtindama, įmonė „Tikkurila“ siūlo šias „Vivacolor“ produktų serijas:

 

  • Green line serijos produktai yra aprobuoti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos sertifikatu, taip pat ši serija sertifikuota  ekologiniu ženklu „Šiaurės Gulbė“.
 Siaures gulbe Pulmonologai

 Daugiau informacijos ieškokite Mes saugome skiltyje.

 

  • Prof serijos produktai  yra patvirtinti  Suomišku standartu (Statybos informacijos fondo RST klasifikacijos darbo grupės), kuris pažymi, kad šie produktai atitinka M1 statybinių medžiagų emisijos klasę.
M1LT_1

Gerinant vidaus oro kokybę, pastatuose ir jų patalpose naudotini gaminiai turi atitikti griežtus cheminės emisijos apribojimus. Visoms, netgi natūralios kilmės medžiagoms būdinga emisija. Statybinės medžiagos ir vidaus apdailos detalės į patalpų orą išskiria įvairius chemikalus. Statybinių medžiagų emisijos klasifikacijoje, atsižvelgiant į oro kokybę, pateikti medžiagų emisijos reikalavimai. M1 klasė priskiriama mažos emisijos medžiagoms.

 

 

Daugiau informacijos apie „Tikkurila“ veiklą rasite: www.tikkurilagroup.com/countries/lithuania