Mes remiame

Esame socialiai atsakingi – mes padedame kurti gražesnę aplinką! Džiaugiamės, kad savo dažais galime prisidėti prie šaunių idėjų bei svajonių įgyvendinimo.

 

Tikime, kad spalvos padeda kurti aplinką, kurioje būti, augti ir tobulėti gera. Kartu mes galime daug daugiau, todėl su malonumu prisidedame prie švietėjiškų idėjų, palaikome kūrybingą ir aktyvų jaunimą, skatiname viešųjų erdvių atnaujinimus, bendruomenių susibūrimus, taip pat suprantame, kaip svarbu nelikti abejingiems tiems, kuriems reikia pagalbos.

 

 

GATVĖS MENO PROJEKTAI

 

Vilniaus festivalio „Loftas Fest“ gatvės meno galerijos „Open gallery“ rėmimas

 

„Open gallery“ – unikali meno galerija po atviru dangumi – sutraukia menininkus iš viso pasaulio. Remdami šią galeriją, mes jaučiame, kaip keičiasi miestas, buvusi gamyklos teritorija tampa gyventojų bei turistų traukos centru ir taip kuriamas aktyvaus bei kūrybiško miesto įvaizdis. Gatvės meno darbus rasite Vytenio g. 50, kviečiame pasigrožėti keliais galerijos darbais:

 

„Laisvas Nino“, Justinas Žožo „Festivalio motina“, Linas Kaziulionis
„Rebel heart”, Ernestas Zacharevic „The good man of freedom“, Sokar Uno
„Didysis A’tuinas“, Krista Kurilionok-Feigelovitz „Pažaiskime už laisvę“, Perkup

 

Kauno meno festivalio „Nykoka“ rėmimas

 

Kasmet prisidedame prie Kauno meno festivalio Nykoka“ svajonių Kaune skleisti gatvės meną. Pasigrožėkime keliais darbais iš šio festivalio:

 

„Jis ir ji“, Gražvyda Andrijauskaitė,

Juozapavičiaus pr. 62, Kaunas

„Senelis išminčius“, Lukas Mykolaitis,

Jonavos g. 3, Kaunas

„Ledo deimantas“, AFK, TEG, Benjamin Vinkel,

Karaliaus Mindaugo pr. 64, Kaunas

„Tikslo link“, Marius Skrupskis,

Perkūno al. 3A, Kaunas

„Be pavadimo“, Ernestas Zacharevič,

Šv. Gertrūdos g. 58, Kaunas

„Rožinis dramblys“, Vytenis Jakas,

E. Ožeškienės g. 18A, Kaunas

„Langai“, Linas Kaziulionis,

Veiverių g. 50, Kaunas

 „Šiuolaikinės damos“, Linas Kaziulionis,

Mickevičiaus g. 37, Kaunas

 

 

Bendradarbiavimas su “Kauno Technologijos universitetu”

 

Kūrinys „Dadaistinė Mona Liza XXI amžiuje“ apima „Monos Lizos“ fragmentus bei matematinių uždavinių derinį. Šį projektą remiame, visų pirma, dėl įdomios idėjos ir kūrinio reikšmės – meno ir technologijų derinys, perteikianti Universiteto identitetą. Be to, čia matėme ir naudą miestui – unikalūs piešiniai pagyvina miesto erdvę ir įprasmina pastatus, estetiškai ar konceptualiai paveikia kiekvieną pro šalį einantį žmogų

 

 

 

 

Bendradarbiavimas su „Telia“ projekte „Nuspalvink vasaros miestus“

 

Projekto „Nuspalvink vasaros miestus“ tikslas atgaivinti Lietuvos kurortus, sulaukiančius didelio lankytojų srauto vasaros metu. Iš šešių miestų kandidatų atrinkti trys laimėtojai: Palanga, Molėtai ir Anykščiai, kur menininkai papuošė vieną iš miesto sienų.

 

 

“Svajonės ant pečių”, Gyva Grafika, Kretingos g. 21, Palanga Simonas Šerkšnas, Vilniaus g. 42, Molėtai
 
Dimart, Parko g. 6, Anykščiai  

 

 

ŠVIETIMO VEIKLOS RĖMIMAS

 

Darželių konkursas “Darželio spalvos”

 

Siekiame prisidėti prie saugesnės ir jaukesnės aplinkos kūrimo darželiuose, todėl jau kelis metus organizavome konkursą Lietuvos darželiams “Darželio spalvos”.

 

 

 

Parama Grigiškių „Šviesos“ gimnazijai

 

Kiekvienais metais skatiname darželius ar pradines mokyklas atsinaujinti, paremdami vieną iš jų. Šiais metais nekilo abejonių bendradarbiauti su Grigiškių „Šviesos“ gimnazija. Pirmiausia tai lėmė direktorės A. Turskienės užsidegimas, vykdomi pokyčiai ir nuoširdi meilė vaikams. Jau šiandien matomi akivaizdūs pokyčiai: išaugusi ir pasikeitusi mokykla. Antra, iniciatyva sukurti malonią aplinką ir geresnes sąlygas mažiesiems. Direktorei rūpėjo ne tik ryškiaspalvė aplinka, bet ir kokiais dažais bus perdažyta mokykla. Todėl buvo parinkti ekologinį ženklą turintys dažai „Vivacolor Green line“, aprobuoti Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos ir saugūs net alergiškiems žmonėms.

 

 

Bendras projektas su „Kauno Tvirtovės VII Fortu“

 

Prisidėjome ne tik prie „Kauno Tvirtovės VII Forto“ patalpų atnaujinimo, bet kartu padovanojome dažų matematinio galvosūkio-dėlionės Tangramos dažymui. Detalės dažytos vaikų žaislams dažyti tinkamais „Vivacolor Green Line Furniture 30”.

 

 

 

VISUOMENINIŲ RENGINIŲ RĖMIMAS

 

Dirbtuvių organizavimas festivalio “Nemiegantys rajonai” metu

 

Lazdynų ir Žirmūnų mikrorajonuose organizavome dirbtuves festivalio „Ne-miegantys rajonai“ metu.  „Ne-miegantys rajonai“ – tai unikalių edukacinių patirčių, kultūros decentralizavimo, viešųjų erdvių gaivinimo, bendruomeniškumo skatinimo festivalis keliaujantis po Vilniaus miegamuosius mikrorajonus.

 

Suoliukų perdažymas Lazdynuose Kūrybinės dirbtuvės Žirmūnuose

 

FiDi dienų rėmimas

Kasmet dažų skiriame Vilniaus Universiteto FF Alumnio draugijos organizuojamoms Fidi dienoms.

 

 

 

SPORTO RENGINIŲ RĖMIMAS

 

Aktyviai remiame įvairius sporto renginius, pavyzdžiui, dviračių akademijos organizuojamą “Naktinį Vilniaus kriteriumą”, “Tūkstančio kilometrų lenktynes” ir kt.

 

Tūkstančio kilometrų lenktynės Naktinis Vilniaus kriteriumas

 

Daugiau skaitykite mūsų Facebook paskyroje>