Core & Shell technologija - kas tai?

Core & Shell technologija - kas tai?

 

Ilmastikukindlus 10 aastat Core & Shell tehnoloogia

 

Core & Shell technologoja (nano technologijų sritis) turi įtakos dažų rišamosios medžiagos savybėms. Šios technologijos dėka Villa serijos dažai Villa Akva ir Villa Ultima pasižymi atsparumu ir aukšta kokybe.
Villa serijos dažai paviršių padengia naujos receptūros apsaugine plėvele. Šią plėvelę galima būtų palyginti su kokybiška sportine striuke, kuri yra patvari ir apsaugo nuo drėgmės - tokią striukę dėvėdami net blogiausiu oru jaučiatės puikiai. Namas nudažytas su Villa serijos dažais yra apsaugotas patvariu dažų sluoksniu, todėl tampa atsparus išorės poveikiui ir ilgaamžis.

 

Panardinimo testas atsparumo sąlygoms nustatyti

 

Siekiant įvertinti dažų atsparumą drėgmei, laboratorijoje buvo atliktas panardinimo testas. Dailylentės pavyzdys buvo supjaustytas į tris lygias dalis. Visos trys dalys apdorotos skirtingai: pirmoji dalis palikta nedažyta, antroji nudažyta dažais su įprasta rišamąja medžiaga ir trečioji dalis nudažyta dažais, kurių sudėtyje panaudota Core & Shell technologija.

 

Dailylentės pavyzdžiai buvo laikomi 2 valandas panardinti į vandenį ir tuomet 22 valandas džiovinami kambario temperatūroje. Procedūra pakartota 9 kartus, dailylentės sveriamos kas kartą panardinant ir išimant iš vandens.


Gauti rezultatai (pavyzdžių svoris po 2 valandų panardinimo vandenyje): 

  • nedažytas paviršius: 12%
  • paviršius, nudažytas dažais su įprasta rišamąja medžiaga: 2%
  • paviršius, nudažytas dažais, kurių sudėtyje panaudota Core & Shell technologija: 1%.

 

Nors dažai, kurių sudėtyje yra naudojama rišamoji medžiaga , apsaugo paviršių nuo drėgmės, iš pateikto pavyzdžio matome, kad Villa Akva ir VIlla Ultima dažai, kurių sudėtyje naudojama Core & Shell technologija, turi aukščiausią apsaugos nuo drėgmės įvertinimą.

Graafik