Žaiskite su spalvomis

Kartais norisi plačiai atlapoti namų langus ir į juos įsileisti saulės, gaivaus oro ir naujų idėjų. Prieš jūsų akis – dešimt paprastų, tačiau smagių idėjų, kaip atnaujinti savo namų erdves. Viskas, ko jums prireiks, tėra teptukas, kibirėlis dažų ir daug daug vaizduotės!

Kad atsinaujinimo procesas būtų dar malonesnis – rinkitės „Vivacolor Green Line“ dažus. Juk tai vieninteliai dažai, aprobuoti alergologų ir pulmonologų draugijos, todėl yra saugūs visiems, mėgstantiems pažaisti su spalvomis.

1. AKCENTAS – SIENOJE.

Kas sakė, kad visos sienos privalo būti vienos spalvos?! Savo namus pagyvinkite vieną sieną nudažę išskirtine spalva ar ją dekoravę subtiliais raštais – ji taps akį traukiančiu interjero akcentu.

Dažykite sienų dažais „Vivacolor Wall 4“.

2. IDĖJA VONIOS KAMBARIUI.

Jau kurį laiką dizaino pasaulyje vyrauja tendencija bent dalį vonios kambario sienų dažyti, o ne dengti plytelėmis. Naudojant drėgmei atsparius ir lengvai valomus sienų dažus, vonios kambario interjeras gali nušvisti naujomis spalvomis!

Dažykite sienų dažais „Vivacolor Wall 20“.

3. KITOKIOS VIRTUVĖS SIENOS.

Ilgai trunkančius ir neretai varginančius sprendimus, kaip surasti tarpusavyje derančias virtuvės spintelių, stalviršio ir plytelių spalvas, galite pamiršti – juk plytelės virtuvėje gali būti pakeistos lengvai valomais sienų dažais.

Dažykite sienų dažais „Vivacolor Wall 20“.

4. MEDINĖS GRINDYS – IT NAUJOS.

Neskubėkite keisti senų medinių grindų. Pabandykite jas atnaujinti ir perdažykite balta ar kita jums patrauklia spalva. Taip ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, tačiau, svarbiausia, – išlaikysite autentiško interjero dvasią!

Dažykite grindų dažais „Vivacolor Floor“.

5. SENAS STALAS – NAUJAS ĮVAIZDIS.

Jei senutėlis svetainės stalas jau nebekviečia prie jo prisėsti, pabandykite jam gyvybę sugrąžinti nauju įvaizdžiu. Perdažę stalą kita spalva iškart pastebėsite, kaip pasikeitė visas valgomojo interjeras.

Dažykite grindų dažais puikiai tinkančiais ir stalviršiams „Vivacolor Floor“.

6. RADIATORIAI

 

Nors į radiatorius dažnai nekreipiama dėmesio, tačiau juos nudažius patrauklia spalva, jie gali tapti kambario traukos elementu! Juk, pripažinkite, balti radiatoriai – kiek nuobodus pasirinkimas.

Dažykite radiatorių dažais „Vivacolor Radiator“.

7. SPALVOTOS LUBOS.

Lubos nebūtinai turi būti dažomos klasikine balta spalva – vis daugiau interjero dizainerių pasirenka netikėtą ir drąsų sprendimą – lubas dažyti sienų spalva.

Dažykite lubų dažais „Vivacolor Ceiling 2“.

8. ORIGINALUS NAMŲ AKCENTAS.

Perdažykite seną komodą – taip ne tik prisidėsite prie tvaraus gyvenimo būdo ir prikelsite baldą naujam gyvenimui, bet ir turėsite unikalų ir istoriją menantį akcentą savo namų erdvėje.

Dažykite baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.

9. IR SENA VIRTUVĖ GALI BŪTI GRAŽI.

Net sena virtuvė gali nušvisti naujomis spalvomis. Neatpažįstamai atnaujinti senutėlę ir jau kiek pabodusią virtuvę galite perdažę virtuvės spinteles!

Dažykite baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.

10. DAUGIAU EKLEKTIKOS.

Daugiau žaismingumo ir eklektikos namams suteiks skirtingomis, tačiau derančiomis spalvomis nudažytos valgomojo stalo kėdės.

Dažykite baldų dažais „Vivacolor Furniture 30“.

Turite klausimų kaip dažyti?

Dažų liniją  “Green Line” sudaro lubų, sienų, baldų, radiatorių ir grindų dažai. Visi šie dažai yra vandeniniai, išskiria mažą LOJ kiekį, pasižymi puikiomis dengiamosiomis savybėmis, itin patvarūs ir užtikrina lengvą dažymą. Šioje dažų linijoje taip pat rasite mažą bandomąją pakuotę “Color Test”, kuri leidžia išbandyti spalvą mažame plotelyje ir priimti tinkamą sprendimą. Išbandę dažų spalvą namuose matysite, ar ji tinka Jūsų interjerui. Daugiau apie sveikatą tausojančią liniją >>

Idėjos parengtos kartu su interjero, dizaino, mados, meno ir maisto žurnalu „Lamų slėnis“.