Yra žinoma, kad įvairūs tirpikliai gali sukelti galvos skausmus, svaigimą ar nuovargį. Nepaisant šio pavojaus, daugelis vis dar naudoja tirpiklinius dažus, manydami, kad tokie dažai tvirtesni ir patikimesni. Ar tai tiesa?

 

Šiandieninės technologijos leido sukurti vandens pagrindo dekoratyvinius dažus, kurie dengia taip pat gerai, kaip ir tirpikliniai dažai. Atliktų tyrimų duomenimis "Vivacolor" dažai (kiekvieno produkto savybes galite rasti jo techninių duomenų lapuose) - tai patikimos ir aplinką tausojančios priemonės vidaus ir išorės darbams.

 

 Vivacolor_asortimentas   vaiko kambarys

 

Vandens pagrindo dažų privalumai:

 

  • vandens pagrindo dažai yra beveik bekvapiai, tad į perdažytas patalpas galėsite persikelti iš karto po dažymo darbų, nejusite nemalonių kvapų;
  • vandeninius dažus daug lengviau pašalinsite nuo darbo įrankių;
  • vaikai yra itin jautrūs aplinkos veiksniams (triukšmui, kvapui ir kt.), todėl rekomenduojame vaikų kambariuose naudoti tik vandeninius, mažos taršos dažus;
  • tirpikliniai dažai sukelia ozono sluoksnio plonėjimą;
  • tirpikliniuose dažuose terpė yra vaitspiritas, vandeniniuose dažuose - vanduo. Užtepus dažus ant paviršiaus vaitspiritas/vanduo išgaruoja, o dažai (t.y. pigmentas ir rišiklis) susitraukia ir sukimba su paviršiumi. Taigi, galutinis rezultatas praktiškai nesiskiria, o vandeniniais dažais dirbti daug saugiau.

 

Dėmesio! 

 

Dažniausiai tirpiklių pagrindu anksčiau dažytus paviršius galima perdažyti vandeniniais dažais be jokio specialaus paviršiaus paruošimo.

 

Jei norite pasikonsultuoti su dažų ekspertais, spauskite čia >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Plačiau
Norėtumėte pasikonsultuoti, tačiau nežinote į ką kreiptis? Mūsų ekspertai mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Kviečiame užduoti klausimus:
  • el. paštu academy.lt@tikkurila.com
  • paskambinus į  į nemokamą dažymo liniją Tel. +370 800 00018 (I–V, 8–17 val.).
Arba užpildykite žemiau esančią formą. Siekiant gauti kuo tikslesnes rekomendacijas, prie formos prisekite su klausimu susijusias nuotraukas (galima pridėti iki 4 nuotraukų). Mes su Jumis susisieksime per vieną darbo dieną.  
Plačiau