Slapukų privatumo politika

1. Kokius aspektus apima ši Politika?

Ši Politika apima Jūsų veiksmus, susijusius su „Tikkurila“ skaitmeninėmis paslaugomis. Ši Politika neapima situacijų, kai teikiate informaciją kitoms įmonėms nei „Tikkurila“, pavyzdžiui:

• kai apsilankote ne „Tikkurila“ tinklapyje, naudodamiesi vienu iš mūsų Tinklalapių arba Mobiliąja taikomąja programa (pvz., paspaudę nuorodą ar reklamą);

• kai naudodamiesi „Tikkurila“ paslaugomis, naudojate ne „Tikkurila“ produktus (pvz., bevielius įrenginius ir interneto naršykles).

 

Vienu metu Jūsų informacijai gali būti taikoma ši Politika bei kita privatumo ir slapukų politika. Pavyzdžiui, jeigu prisijungėte prie „Tikkurila“ paslaugų naudodamiesi Wi-Fi tinklu, esančiu viešbutyje arba kitoje vietoje, tuomet visai informacijai, surinktai tokio tinklo naudojimo metu, gali būti taikoma atitinkama vietinė politika.

 

2. Ką reiškia tam tikros sąvokos?

Slapukai yra mažos apimties duomenų bylos. Tinklalapiai įterpia juos į Jūsų naršyklę, kad atpažintų Jūsų prietaisą, kai grįžtate į anksčiau lankytą svetainę ar lankotės kitose svetainėse. Slapukai savaime internete nėra aktyvūs; į vartotojo naršyklę jie perkeliami iš serverio, talpinančio svetainę, kurioje apsilankė vartotojas. Tik slapuką išsiuntęs serveris vėliau gali perskaityti ar naudoti būtent tą slapuką.

„Flash“ slapukai saugo sudėtingesnius duomenis nei įprasti slapukai. Jie naudojami Jūsų parametrams ir nustatymams prisiminti bei kitoms panašioms paslaugoms.

Valdiklis yra nedidelė programa taikomoji programa, kuri gali būti integruota į tinklalapį. Ji gali teikti realaus laiko informaciją, pavyzdžiui, orų prognozes. Už valdiklius dažniausiai atsakinga trečioji šalis; valdikliai trečiosioms šalims leidžia rinkti duomenis apie puslapį peržiūrinčius vartotojus.

Serverio žurnale registruojama Jūsų kompiuterio ar įrenginio veikla tinklalapyje; jis itin svarbus gerinant tinklalapio ir mobiliųjų taikomųjų programų veikimą ir naujas funkcijas. Pavyzdžiui, serverio žurnalas registruoja, kokie paieškos žodžiai buvo vesti. Jis užregistruoja Jūsų naršyklės informaciją, pavyzdžiui, Jūsų IP adresą, prietaiso tipą, Jūsų naršyklės slapukus ar duomenis, kiek laiko praleidžiate tam tikroje svetainėje.

Sekikliai „Web Beacon“ yra maži grafiniai vaizdai tinklalapyje arba elektroniniame pašte. Šie sekikliai gali fiksuoti, kokiuose puslapiuose lankėtės, kokias reklamines nuorodas atsidarėte, jie taip pat gali stebėti elektroninio pašto rinkodaros kampanijos vykdymo efektyvumą.

• Kai kuriuose tinklalapiuose aptinkami socialinių tinklų arba kitų trečiųjų šalių papildiniai („plug-in“). Šie papildiniai gali suteikti informacijos atitinkamiems tinklams, net jei nespaudžiate ant jų nuorodos ir niekaip kitaip nesąveikaujate su jais. Papildiniai gali aktyviai veikti net jei neturite paskyros atitinkamame tinklalapyje. Socialiniai tinklai ar trečiosios šalys gali naudoti tam tikrus identifikatorius, perduodami informaciją iš Jūsų naršyklės. Tai gali būti informacija apie Jūsų naršyklės tipą, įrenginio tipą, IP adresą ir tinklalapio, kuriame įdiegti papildiniai, URL. Jei naudojatės socialinių tinklų paslaugomis, rekomenduotina susipažinti su jų privatumo politika.

Asmens duomenys – tai informacija, kuri Jus identifikuoja, arba gali būti pagrįstai naudojama Jūsų identifikacijai.

Anoniminiai duomenys – tai informacija, kuri Jūsų neidentifikuoja, arba kuri negali būti pagrįstai naudojama Jūsų identifikacijai.

Apibendrinti duomenys sukuriami, kai reikia apdoroti didelį kiekį žmonių duomenų ir sujungti juos į anonimines grupes ar kategorijas. Apibendrinta informacija atskleidžia, kad, pavyzdžiui, x procentų rinkodaros elektroninių laiškų gavėjų naršė „Tikkurila“ tinklalapyje, tačiau nenurodo jokios asmeninės vartotojų informacijos.

Mobilioji taikomoji programa yra programinės įrangos programa, veikianti išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose bei leidžianti vartotojams gauti prieigą prie tam tikrų paslaugų.

Tinklalapis yra bet koks puslapis arba vieta internete, nepaisant to, koks prietaisas (mobilusis telefonas, planšetinis kompiuteris, skreitinis kompiuteris, asmeninis kompiuteris ir t. t.) arba protokolas (HTTP, FTP ar kita) yra naudojamas prieigai prie atitinkamo puslapio ar vietos.

Aktuali reklama yra reklama, kurioje „Tikkurila“ naudoja apibendrintus žmonių grupių duomenis (pavyzdžiui, jų amžių, gyvenamąsias vietoves, interesus), siekdama sukurti reklamą, kuri būtų naudingesnė ir aktualesnė atitinkamai vartotojų grupei. Ji nenaudoja individualių duomenų apie konkretaus asmens pomėgius. „Vartotojų elgesiu grindžiama reklama“ yra Aktualios internetinės reklamos rūšis, kuriama naudojant interesų kategorijas, grindžiamas vartotojų grupių aplankytais tinklalapiais.

 

 

3. Kokiais tikslais naudojame slapukus ir kitas panašias technologijas? 

„Tikkurila“ naudoja Slapukus ir kitas panašias technologijas šiais tikslais:

 

• teikti paslaugas ir pagerinti Jūsų naudojimo ir / ar klientų patirtį;

• pasiūlyti Jums Aktualią reklamą;

• atlikti mokslinius tyrimus ir analizę, siekiant išlaikyti, apsaugoti, plėtoti ir tobulinti „Tikkurila“ paslaugas;

• spręsti tinklo vientisumo ir saugumo klausimus.

 

„Tikkurila“ naudoja šių tipų slapukus: funkcinius slapukus, analitinius slapukus produktų kūrimui, reklamos ataskaitinius slapukus ir slapukus, susijusius su skaitmenine reklama. Šie slapukai gali būti laikini (kitaip tariant, naudojami tik vieno prisijungimo metu) arba nuolatiniai.

 

Slapukų ir kitų panašių technologijų naudojimas gali užtikrinti geresnę vartotojo patirtį. Slapukų išjungimas gali visiškai arba iš dalies sutrikdyti kai kurių specialių mūsų tinklalapių ir mobiliųjų taikomųjų programų funkcijų naudojimą.

         

Mes galime remtis tokia informaciją, kaip, pavyzdžiui,  Jūsų išreikšti pageidavimai tam, kad pateiktume kuo aktualesnę „Tikkurila“ produktų ir paslaugų reklamą. Ši reklama gali būti pateikta „Tikkurila“ tinklalapiuose bei mobiliosiose taikomosiose programose ir yra vadinama „pirmosios šalies“ reklama. Tai yra mūsų paslaugų dalis, todėl Jūs negalėsite atsisakyti šio reklamos tipo.

 

Mes arba mūsų reklamos partneriai pasilieka teisę naudoti Anoniminius duomenis ir Apibendrintus duomenis, padėsiančius tinkamai pritaikyti ne „Tikkurila“ tinklalapiuose matomą reklamą. Pavyzdžiui, jei pamatysite „Tikkurila“ reklamą ne „Tikkurila“ tinklalapyje, susijusiame su namų apdaila, vėliau galite gauti „Tikkurila“ tiekiamų apdailos medžiagų reklamą ir kituose tinklalapiuose. Tai vadinama „vartotojų elgesiu grindžiama internetine reklama“.

 

Mes taip pat galime naudoti informaciją apie Jūsų naudojimąsi „Tikkurila“  produktais ir paslaugomis, gautą iš mūsų reklamos partnerių, ir informaciją, pavyzdžiui, apie Jūsų lytį ir amžių, kad pasiūlytume „Aktualią reklamą“, kuri nėra vartotojų elgesiu grindžiama internetinė reklama. Mes apjungiame Jūsų anoniminę informaciją su kitų vartotojų anonimine informacija į suvestinius auditorijos segmentus. Šie segmentai yra grindžiami konkrečiais interesais ir / arba faktinėmis bendromis atitinkamo auditorijos segmento vartotojų savybėmis. „Tikkurila“ gali naudoti šią informaciją, kad siūlytų Jums reklamą, kuri, mūsų nuomone, yra susijusi su šiais interesais ar savybėmis. Mūsų tikslas – sukurti bendrus auditorijos segmentus, kurie būtų pakankamai dideli, kad privatus asmuo (vartotojas) nebūtų identifikuotas asmeniškai.

 

4. Kokią informaciją mes renkame ir kaip?

Mes galime rinkti įvairią informaciją, remdamiesi Jūsų naudojamais „Tikkurila“ produktais ir paslaugomis. Mes galime rinkti techninę informaciją ir informaciją, susijusią su mūsų Jums teikiamomis paslaugomis, įskaitant informaciją apie tai, kaip Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, produktais, tinklalapiais ir mobiliosiomis taikomosiomis programomis, pavyzdžiui:

• įrangos informaciją (pavyzdžiui, įrangos tipas, įrenginio ID, serijos numeris, nustatymai ir programinė įranga);

• naršymo internete ir mobiliųjų taikomųjų programų informaciją, pavyzdžiui, IP adresus ir URL; mes taip pat sužinome, kokiuose puslapiuose Jūs lankotės,  kiek laiko juose praleidžiate, kuriomis nuorodomis ar reklamomis naudojatės, kokius vedate paieškos terminus, kaip dažnai atidarote programą ir pan.

 

Mes renkame informaciją įvairiais būdais, pavyzdžiui,:

• renkame informaciją automatiškai (pavyzdžiui, naudodami slapukus, tinklalapių serverių žurnalus ir kitas technologijas), kai naudojatės mūsų produktais ir paslaugomis;

• mes gauname informaciją iš išorinių šaltinių, pavyzdžiui, komerciškai prieinamų demografinių duomenų.

 

5. Iš kur mes gauname Anoniminius duomenis ir Apibendrintus duomenis, kaip mes juos naudojame ir jais dalinamės?

Kai mes renkame Jus asmeniškai identifikuojančią informaciją, galime ją anonimizuoti tam tikrais tikslais. Mes pašaliname duomenų laukus (pavyzdžiui, vardą ir adresą), kurie gali būti panaudoti Jūsų identifikavimui. Duomenų anonimizavimui taip pat naudojame įvairius statistinius metodus.

 

Apibendrinti duomenys yra Anoniminių duomenų formos. Duomenis, atitinkančius tam tikrus kriterijus, mes apjungiame į anonimines grupes. Pavyzdžiui, siekiant palyginti klientų elgesį skirtingose ​​geografinėse zonose, galime sujungti kiekvienos geografinės zonos klientų duomenis į anonimines grupes ir panaudoti Apibendrintus duomenis, kad išsiaiškintume, kuo skiriasi įvairios grupės.

 

Mes galime dalintis Anoniminiais duomenimis ir Apibendrintais duomenimis su kitomis įmonėmis ir subjektais tam tikrais tikslais. Sąmoningai neleidžiame kitoms šalims rinkti asmeninės informacijos apie Jūsų veiklą internete, kai naudojatės „Tikkurila“ tinklalapiais, mobiliosiomis taikomosiomis programomis, produktais ir paslaugomis.

 

6. Ar galite rinktis Jums skiriamas reklamas?

Galite pasirinkti nematyti kai kurių reklamų internete arba savo mobiliajame prietaise. Kai matote internetinę „Tikkurila“ produktų ir paslaugų reklamą su piktograma , spustelėkite ją ir bus pateikta informaciją, kaip atsisakyti vadinamosios nukreipiamosios vartotojų elgesiu grindžiamos internetinės reklamos. Turėsite tai atlikti su kiekviena naršykle, kuria naudodamiesi nenorite gauti reklamos.

 

Kadangi vadinamoji pirmosios šalies reklama yra dalis paslaugų, kurias automatiškai gaunate apsilankę „Tikkurila“ tinklalapiuose ir naudodami „Tikkurila“ mobiliąsias taikomąsias programas, mes nepatariame atsisakyti pirmosios šalies reklamos.

 

Slapukai ar kitos panašios technologijos nekenkia vartotojo terminalui ar kitiems dokumentams, taip pat jie negali būti naudojami programų paleidimui ar kenkėjiškų programų platinimui.

 

7. Ar ši Politika gali būti pakeista?

„Tikkurila“ pasilieka teisę tam tikrais atvejais pakeisti šią Politiką. Jeigu ši Politika bus pakeista iš esmės, „Tikkurila“ 30 dienų skelbs atitinkamą pranešimą „Tikkurila“ pagrindiniame tinklalapyje. „Tikkurila“ rekomenduoja retkarčiais pasitikrinti, ar nebuvo atlikta jokių šios Politikos pakeitimų.

 

 

8. Kaip susisiekti su mumis dėl šios Politikos

Klausimus apie šią Politiką siųskite:

 

UAB „Tikkurila“

Sietyno 8, Vilnius

Lietuva

Tel.: +370 5 2706413                  

El .p.: el.p.info.lt@tikkurila.com